Як отримати авто?

1
ОБЕРІТЬ АВТОМОБІЛЬ

Перейдіть в каталог та оберіть авто, яке Вам до вподоби. Ми підібрали для Вас елегантний автопарк нових кросоверів.

2
ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ
Внесіть мінімум даних, надішліть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший термін. Він відповість на всі Ваші питання та погодить місце і час проведення тест-драйву автівки, що сподобалась.
3
ТЕСТ-ДРАЙВ
Щоб дізнатися, чи підходить Вам авто, найкраще на ньому покататись. Компанія 3AKERMO не обмежує Вас в часі, швидкості, драйві, а також в кількості авто, що тестуються!
4
ПІДПИСКА
Якщо авто сподобалось, нам знадобиться мінімум Ваших даних (паспорт, ІПН та профіль соц. мереж) для швидкого скорингу, що займає менше доби. Після чого наш менеджер роз'яснить всі нюанси договору. Ми позбавимо Вас від нудного оформлення, неприємної всебічної ідентифікації і доведення джерел походження коштів.
5
СІДАЙТЕ ЗА КЕРМО
Після підписання договору і оплати трьох місяців підписки (перших і два останніх гарантійних місяці) наш драйвер прижене чисте авто з повним баком в зручне для Вас місце.

Вітаємо - Ви за кермом!

Підписка на авто

Кожен з нас звик до підписки на музику, програми чи відеоконтент! Вони нам подобаються за простоту користування. А чому користування новим авто не може бути таким самим простим, приємним і з мінімальними затратами?!
Саме тому компанія 3акермо розробила послугу підписки на авто! Якщо двома словами – це мікс оренди і лізингу, довгострокове користування новим авто на основі щомісячного фіксованого платежу, що включає можливість обміну на інше авто та викуп за заздалегіть узгодженою ціною наприкінці терміну користування. При чому під час користування, клієнт не піклується про обслуговування авто від слова «взагалі»!

Scroll to Top
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами!


    Або зателефонуйте самостійно:
    Хочеш дуже швидко отримати нову автівку з мінімальними затратами?!
    Просто натякни нам про це 👇