ПОСЛУГИ

Послуги
Питання та відповіді
Технічне обслуговування

Компанія @3акермо здійснює гарантійне ТО Вашого автомобіля. Гарантійне ТО проводиться раз на 15 тисяч кілометрів чи раз на рік (в залежності від того, яка подія настає раніше). Наш драйвер в заздалегідь обумовлений час приїде до Вас на підмінному авто, який залишить Вам, забере Вашого улюбленця і віджене на фірмове СТО, де буде здійснене гарантійне ТО в залежності від пробігу. Протягом технічного обслуговування Ви можете вільно користуватись підмінним авто, залишаючись мобільним і ні на хвилину не відволікаючись від своїх справ чи відпочинку! Вартість цієї послуги входить у вартість підписки.

Сезонна заміна гуми

Компанія @3акермо здійснює сезонну заміну гуми для Вашого авто, а також бере на себе міжсезонне зберігання гуми. Ми купуємо виключно гуму кращих виробників, що рекомендована саме для даної моделі авто! Ваша безпека на дорозі – наш пріоритет! Наш драйвер в заздалегідь обумовлений час приїде до Вас на підмінному авто, який залишить Вам. Забере вашу автівку і віджене на шино-монтаж компанії партнера, де буде здійснена заміна гуми на гуму, відповідну сезону. Протягом заміни гуми, Ви можете вільно користуватись підмінним авто, а можете навіть здійснити захоплюючий тест драйв нового авто. Вартість цієї послуги входить у вартість підписки.

КАСКО

Ваше авто застраховане на умовах повного КАСКО з нульовою франшизою. В разі настання страхового випадку, вам необхідно просто набрати вашого менеджера. Наш драйвер в найкоротший термін приїде на місце події на підмінному авто, який залишить Вам, а сам займеться вирішенням питань зі страховою компанією та ДАІ. Після підписання всіх необхідних документів Ви зможете продовжити займатися своїми справами на підмінному авто, а ми займемося евакуацією та ремонтом пошкодженої автівки. Ремонт здійснюється виключно на фірмових СТО. Співробітники компанії докладуть максимум зусиль для того, щоб Ваш відремонтований улюбленець повернувся до Вас як найшвидше. Весь час, до повернення вашого автомобіля ви маєте право користуватися підмінним авто. Вартість цієї послуги входить у вартість підписки.

Оформлення

Вибір і оформлення авто в @3акермо можна описати двома словами – задоволення і легкість!
Ви можете почати з вибору авто, що наявні в нашому автопарку. В розділі «КАТАЛОГ» нашого сайту обирайте одне, два, чи навіть три авто, які вам сподобались. Після чого Вам потрібно просто оформити онлайн заявку з мінімумом даних і на протязі двох годин наш менеджер зв‘яжеться з Вами і узгодить час і місце проведення тест драйву. Ми не обмежуємо Вас в часі, швидкості і драйві. Єдине обмеження – правила дорожнього руху) Ви зможете покерувати ВСІМА обраними авто і переконатися, яке саме з них Вам подобається найбільше! Якщо автомобіль сподобався, ви надаєте дані паспорту, іпн та профілю соціальних мереж. Ми позбавляємо Вас від нудного оформлення, неприємної всебічної ідентифікації, оплати податків і зборів, а також доведення джерел походження коштів. Після швидкого скорінгу, що займає менше доби, ми доставимо обраний автомобіль з ПОВНИМ БАКОМ та договір під вашу оселю – хіба буває легше?!

Scroll to Top
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами!


    Або зателефонуйте самостійно:
    Хочеш дуже швидко отримати нову автівку з мінімальними затратами?!
    Просто натякни нам про це 👇