Подписка на авто для тех, кто ценит свое время.
Подписка на новые авто – инновационная форма владения автомобилем, дешевле аренды, проще кредита и удобнее покупки
Чтобы узнать больше жми
Проиграть видео
ПОДПИСКА НА АВТО ЗAKERMO

ЗАKERMO

Подписка – долгосрочная аренда новых автомобилей с возможностью смены на другой автомобиль в течение срока действия подписки, а также его выкупа в конце срока по привлекательной цене.

В стоимость подписки включено:

 

  • Полное КАСКО с нулевой франшизой
  • Гарантийное ежегодное техническое обслуживание
  • Сезонная резина, ее замена и хранение
  • Подменное авто
Instagram

Отзывы о нашем сервисе

В цьому пості подяки я хочу розповісти вам про неймовірний бізнес в Україні, пов'язаний з автомобілями і новим крутим сервісом. Чи знали ви, що тепер можна оформити підписку на автомобіль так само просто, як на музику чи фільми? Я сам користувався цим сервісом від компанії @3akermo протягом трьох років, і саме цей сервіс здійснив одну з моїх мрій - володіти новим авто. 🚗💨

Трошки про сам сервіс. Підписка увібрала в себе найкраще від оренди і фінансового лізингу. Повне КАСКО, гума, ТО, підмінне авто, послуги драйвера, можливість зміни авто на інше протягом дії договору підписки - все це вже включене в щомісячний платіж! Модель до геніальності проста - платиш фіксований платіж і більше не чим не паришся, хлопці з 3akermo роблять все за тебе! 🛠️💪..........

02/06/23

Igor Solopii
QA Lead manager

Можливо це буде трохи дивний пост, бо не про модні актуальні срачі. І не про концерти. І не про вірші…

Це буде пост подяки… автомобілю.

Коли за три тижня проїжджаєш 4950 кілометрів шістьма різними країнами, автомобіль стає другом і... домом. Просторим і надійним. Який захищає, а іноді і рятує.

Коли в Сувалкському коридорі фура заходить тобі в лоб - варіантів не залишаєттся, тільки узбіччя. «Ловити» узбіччя вночі, на швидкості 90, на незнайомій дорозі - це задоволення, яке іноді закінчується летально. Але не на цьому авто. Повний привід, абсолютна керованість, широкі колеса, чудова гума. В кювет не пішли, повернулися на трасу, зупинилися. Таки одну покришку довелося утилізувати, бо «шрот», як сказали поляки, що вийшли на допомогу. Дякую, врятував!.......

08/12/22

Роман Коляда
Креативный продюсер, ведущий программ, поэт

Пост проплачений моєю вдячністю і захватом. Я хотів би, щоб ви зацінили.

На фото - все, що залишилося від мого автомобіля після прильоту ракети у двір. Авто було взяте на умовах підписки в компанії 3A KERMO.

І знаєте що? Від прильоту ракети до моменту, коли я знову на коні минула доба. У вівторок вранці мені було надано автомобіль на заміну.

Розумієте? Без виносів мозку, без перекидання дохлої кішки в чужий город. Без оцього от всього. Перше запитання - ви цілі? Друге запитання - напевно вам потрібна інша машина?

І я знову за кермом і працюю. Трохи складно, бо психіка ще не відійшла від шоку. Але наскільки ж простіше - бо є вірний кінь.

Дякую! .....

12/10/22

Роман Коляда
Креативный продюсер, ведущий программ, поэт

Блин, надо больше зарабатывать!
Это основной вывод после событий сегодняшнего дня.

Началось все с того, что друзья попросили выступить в роли «тайного покупателя» и протестировать их сервис. Суть бизнеса простая - автомобиль по подписке. Явление для развитого мира уже достаточно распространённое, а вот для нашей страны не очень. Слово аренда, лизинг и кредит все знают, но то что можно ездить на машине по подписке, аки Netflix, мало кто слышал.
И вот «тайный покупатель» Геннадий стоит на крыльце офиса и смотрит на ярчайше синий Volkswagen Tiguan R-Line. Нужно признать, что этот фирменный для линейки R цвет превращает обычно унылый Tiguan, в очень яркий автомобиль. Дальше жму руку представителю компании Zakermo и прыгаю за руль. .....

12/01/22

Геннадий Иванченко
CMO at weapon reseller

Знайшов прикольний сервіс по підписці на авто.
На правах не рекламы, тому що дали покататись два дні на авто )
А я люблю тачки і треба тестити щось нове для себе.

Тестив маленького кросовера VW T-Roc.
Так як я люблю динаміку, то цей малий ще й норм їхав на свої 1,5л турбо, правда с спорт режимі.
Щей й когось залишав позаду з світофора😁

@3akermo сервіс який надав авто, і ви в них можете обрати тачки, які можна взяти в підписку.<br>
А фото by мій краш @tarabanowski

Так що, вихідні пройшли круто🤘 ....

23/04/23

Max Grutsak
Прокрутить вверх
Оставьте свой номер телефона, и мы свяжемся с вами!
Или позвоните самостоятельно:
Хочешь очень быстро получить новый автомобиль с минимальными затратами?!​
Просто намекни нам об этом 👇